תכנון החתונה המושלמת

חתונה מושלמת בצפון השרון

לקראת החתונה תמיד ישנה אווירה קדחתנית שבה מתעורר החשש לאבד דבר מה או לשכוח פרט חשוב. לשם כך ערכנו כאן רשימת חובה שכדאי לעקוב אחריה בכדי לוודא שלך זה לא יקרה.

תכנון חתונה מושלמת

בעת תכנון החתונה שלך את חייבת לסמן וי על כמה מפריטי החובה הבאים:

  • מקום קסום- לא בכל יום אתם מתחתנים ולכן חשוב שהאירוע המיוחד של איחוד הקשר הזוגי שלכם ייערך במקום מדהים משל עצמו כמו באתר היסטורי או בבניין בעל אופי מיוחד ובלתי שגרתי. אצלנו בביסטרו דה כרמל תוכלי לגלות שאתם נהנים משני המאפיינים המיוחדים שהזכרנו כאן משום שהמקום שלנו מספק יקב מיוחד בבניין היסטורי שבו שוררת אווירה קסומה.
  • מהלך האירוע- אם תרצו שהחתונה שלכם תדפוק כמו שעון ושבכל יהיה מתוקתק בזמן הנכון לו, אין לכם ברירה אלא לביים את החתונה שלכם בעצמכם. עברו על כל הפרטים שתרצו לכלול בחתונה שלכם ותזמנו את כל האירועים במהלכה כך שישדרו הרמוניה וסדר נעים.
  • כמות האורחים- את האורחים שלכם אתם אמורים כבר להכיר או לפחות את רובם, כך שתוכלו בנקל לדעת מי מהם אמור להגיע וכך לחשב את הגודל של האולם שתזמינו, ולא פחות חשוב מכך את ואופן הישיבה באופן שיכלול את כולם בנוחות מירבית.
  • עיצוב ותפריט- אם חשוב לכם שהאורחים שלכם ישתתפו בחתונה שלכם בשמחה ירגישו בה בנוח וגם יזכרו אותה לטובה, כדאי להתאים להם את התפריט ואת סגנון הישיבה המועדף על רוב המשתתפים מבחינת העיצוב של המקום והתפריט המועדף על הטעם של רוב האורחים והמשפחה. אין עינוי יותר גדול לאורחים מאשר זוג שמתחתן וגורר את כולם למקום נידח ופראי עם תפריט עשבים שמשאיר את כולם רעבים ועצבניים.
  • בעלי מקצוע- במהלך החתונה שלכם בוודאי תכננתם הופעות מיוחדות שלכם או של רקדנים או זמרים שישמחו אתכם ואת המוזמנים שלכם. הופעות אלו דורשות בדרך כלל היערכות ותכנון מוקדם לשם הצלחתם. כך למשל תרצו להזמין תאורן שיאפשר תצוגה של אפקטים מרהיבים באמצעות שינויי תאורה מיוחדים, תקליטן או זמר שיופיע על גבי במה או רחבה והופעתו תדרוש אביזרי הגברה מתאימים, וכמובן גם צלם אירועים שיוכל לספק לכם מגנטים לחתונה. מגנטים אלו הפכו לא במפתיע לאטרקציה בשנים האחרונות לנוכח המזכרת היפה שהם משאירים בזיכרונם של האורחים לאירוע המרגש שלכם.
Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!