רעיונות לקליפ בת מצווה

רעיונות לקליפ בת מצווה

אם תכננתם להכין קליפ לבת מצווה, בוודאי עלו בראשכם רעיונות רבים מידי או קשים מידי לביצוע, כלומר שהם לא ממש ריאליים. במקרה כזה הגעתם אל המקום הנכון, שבו נוכל להעלות בפניכם כמה רעיונות נחמדים ובתקציב שפוי, שמתאים לרוב המשפחות.

בגדול, ניתן לסווג קליפ בת מצווה לאחד מ-3 הסוגים הבאים:

  • קליפ של צילומים ותמונות מחיי בן/ בת המצווה
  • קליפ של הופעה בכיכוב ילד/ת בר המצווה או בת המצווה
  • קליפ בהשתתפות בני המשפחה או החברים מהכיתה

רעיונות לקליפ בת מצווה:

קליפ מצגת בת מצווה

סרטון קצר שמכיל תמונות וצילומים נבחרים מחיי ילדת בת מצווה ומשפחתה, ומציין נקודות התפתחות משמעותיות בחייה עד הגעתה לגיל מצוות. קליפ כזה יכול להיות מלווה במוסיקת רקע נעימה של שירים בסגנון אהוב לפי בחירת הילדה ומשפחתה, ומתקבל תמיד בברכה על ידי כל האורחים שבאו לחגוג את מסיבת בת המצווה עם הילדה שהכירו מינקות. מחיאות כפיים וקריאות התפעלות יכולות להופיע גם באמצע הסרטון, כאשר אחד או יותר מהאורחים מזהה את עצמו כמשתתף בחלק מהתמונות שמוצגות במצגת בת מצווה שאך הוקרנה.

קליפ בכיכוב ילד/ת בר מצווה או בת מצווה

ניתן להקליט קליפ בת מצווה שבו ילדת המצווה מופיעה בשיר או בריקוד ובכך מפגינה את כישרונותיה המיוחדים בפני האורחים שבאו לחגוג איתה בבת המצווה. הקלטת קליפ בת מצווה מסוג זה אהודה מאוד וזוכה לתשואות רמות של הקהל שצופה בקליפ. קליפ כזה מאפשר הכנסת כל מיני אלמנטים של סגנונות הופעה שונים: הופעה על במה בשיר או בריקוד מול המצלמה או לפני קהל, יום בחיים של ילד/ת בר או בת מצווה שמאפשר לאורחים המבוגרים שהוזמנו להכיר את חיי היום יום של הילדה החוגגת ואת תחומי ההתעניינות שהיא אוהבת כיום. קליפ בכיכוב ילדת בת מצווה יכול לכלול הופעת סולו שבה רק היא מופיעה, או הופעה שבה משולבות בנות נוספות או חברות שמופיעות לצידה. בסוף הקליפ לילדה ניתנת גם ההזדמנות לפנות אל הוריה ואל הקהל שהוזמן, להודות ולברך אותם על שהגיעו למסיבת בת המצווה שלה והשתתפו בחגיגה.

קליפ בהשתתפות חברי כיתה או בני משפחה

האפשרות השלישית מעלה את הרעיון של הכנת קליפ בהפתעה לילדת בת מצווה שעומדת לחגוג עם אהוביה ומקורביה, כאשר חלק מהם משמשים כגיבורי הסרטון. הרעיון הוא לשמח את ילדת בת המצווה ולהפתיע אותה ביוזמה משותפת של בני משפחה וחברים. במהלך הסרטון הם יכולים להעלות עלילה מצחיקה או מרתקת ולהופיע בה כשחקנים, הם יכולים לכלול בקליפ תמונות של טיול או בילוי משותף שחוו עם ילדת בת המצווה, לשיר לה שיר שהוקלט באולפן או בסביבה ביתית, לרקוד לכבודה ריקוד מיוחד ומושקע שחיברו לקראת האירוע, וכמובן לשגר אליה ברכות מוקלטות ואיחולים מרגשים מאנשים קרובים או מבני משפחה שגרים במקומות רחוקים שביקשו לברכה לרגל בת המצווה שלה.

לסיכום, את כל הרעיונות האלו, אשר משמשים כמזכרת נהדרת ומיוחדת לעתיד, ניתן לבצע באמצעות הקלטת סרטון קצר שמאוחר יותר ניתן גם להעלותו ליוטיוב או לאתר משפחתי או אישי. הקלטת קליפ בת מצווה מאפשר לילדת בת המצווה ובני משפחתה צפייה חוזרת, וכן צפייה לאורחים שלא הצליחו להגיע, או צפייה לסתם גולשים שמחפשים ממש כמותכם רעיונות לקליפ בת מצווה.

 

 

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!