5 טיפים חשובים בצילום של בת מצווה

בת מצווה הוא אירוע שכולו שמחה. לבנות הכי כיף משום שהו לא נדרשות לעמוד במילוי חובות דתיות כמו בנים, וכך כל המסיבה שלהן ממוקדת במעמד החברתי החדש של הנערה. אירוע שמח שכזה בוודאי שכדאי להנציח, ובכדי שלא לפספס עדיף לשים לב לכמה טיפים חשובים בדרך. להמשך קריאה…

טיפים לצילום בת מצווה

  1. מספר החוגגים-

חגיגות בת מצווה בדרך כלל נערכות בהיקף קטן יחסית של אורחים שמוזמנים, ולכן רצוי להתאים את מקום האירוע שתבחרו להיקף החגיגות. האלמנט הכי חשוב הוא להשתדל שלא להשאיר חללים ריקים בסט הצילום או ברקע שמאחוריו, כך שמי שצופה בסרטון מאוחר יותר לא יקבל את הרושם שחלק מהאורחים לא נענו להזמנה והבריזו לבעלת השמחה. שימו לב, אם כן, לבחינת סט הצילום כולו שייקלט בעדשת המצלמה.

2. גיל ממוצע-

רוב המוזמנים לחגיגת בת מצווה הם נערים ונערות מכיתת בית הספר שבו לומדת נערת הבת מצווה, ולכן סביר להניח שהגיל הממוצע של רוב האורחים הוא צעיר. מבחינת הצלם, הוא צריך לשריין לפחות מצלמה אחת שתכוון לגובה נמוך יותר מאשר בחגיגות של מבוגרים שעל פי רוב גבוהים יותר. דבר זה נכון גם למצלמות סטילס וגם למצלמות וידאו אם כי אופן הפעלתם מאפשר גמישות רבה יותר.

3. אפקטים-

במרכיב זה הכוונה לכל תוספת שתכננתם להכליל בעת האירוע: מצגת בת מצווה, ברכה כיתתית, אפקטים שייעודם להוביל את נערת בת מצווה אל תוך האולם או ממנו החוצה, החלפת תלבושות, תחרות פרסים, קריוקי, הופעה אמנותית של הנערה או של אחרים, הופעת אמן מקצועי שהוזמן במיוחד, וכיוצא בזה. מכיוון שכבר הוצאתם ממון רב על הזמנת האירוע, חשוב ליידע את הצלם בתזמון ובמיקום ההופעה, בכדי שהצילום שלה ייכלל ויתועד באופן המיטבי מבחינת חישובי תאורה והכיוונים של מכשירי הצילום השונים.

4. מהירות-

במיוחד בבת מצווה חשובה מהירות התגובה של הצלם שלכם. מהירות זו תבוא לידי ביטוי בקליטת אירועים ספונטניים שנוצרים פעמים רבות על ידי חבריה של הנערה שרוצים לשמח אותה בריקודים או ברכות מיוחדות פרי יוזמתם. בכדי שבבת מצווה שלכם לא יתפספסו אירועים שכאלו, עדיף כמובן לדעת עליהם מראש ולהודיע לצלם שיוכל לתעד את השמחה בשלמותה.

5. שיתוף פעולה-

זה החלק הכי כייפי בחגיגות בת מצווה. הנערות והנערים שמוזמנים לאירוע מגיעים מתוך כוונה מלאה לעשות שמח כמה שיותר ולכן הם נהנים ומוכנים לשתף פעולה בכל מיני בקשות של צוות הצילום ליצירת פוזות ותרחישים שייקלטו יפה במצלמות, במטרה להצחיק ולשמח את חברתם, הלא היא נערת בת המצווה המאושרת.

 

לסיכום, כדאי שתדעו שלצלם אירוע דורש תכנון ותזמון מדוייקים, אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יישאר בלתי נשכח לא רק בזיכרון אלא גם בתמונות ובסרטונים, תעשו טוב אם תתאימו את אולם האירועים שבו אתם מתכננים לחגוג את בת המצווה שלכם בצפון, ותתאמו את הצילומים המבוקשים עם צוות הצילום שבחרתם. מזל טוב !

 

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!