מתנה לבת מצווה

איזו מתנה כדאי להביא לבת מצווה? בכתבה זו תוכלו לקבל סקירה של מספר רעיונות מרכזיים אשר יובילו אתכם לבחירת המתנה שלכם לבת מצווה אשר תשאיר רושם עז ובתקציב שפוי. להמשך קריאה אודות מתנה לבת מצווה…..

רעיונות לבחירת מתנה לבת מצווה

לפני שנתחיל להעלות את הרעיונות עצמם חשוב לדעת שמתנות הן דבר מאוד אישי בחוויה של המקבל, ולכן דבר ראשון צריך לחשוב על מקבל המתנה והתגובה שהמתנה תעורר בו או במקרה של בת מצווה-  בה.

  1. אופי

אם אתם מכירים את נערת הבת מצווה באופן אישי תוכלו בקלות למצוא לה מתנה שתתאים לאופי שלה. לדוגמא, אם היא שקטה ורצינית תוכלו לתת לה ספר, כרטיס זוגי לסרט או להופעה עם חברה, או אפילו קורס אינטרנטי בנושא שמעניין אותה. ואם הנערה אוהבת לצאת לבלות עם מספר חברות אפשר לתת לה כרטיס או מספר כרטיסים להופעה של זמר או זמרת שאהובים עליה שבו תוכל לרקוד ולהשתולל עם החברות. אפשרות נוספת היא כרטיס ליום כיף בספא, או הזמנת הספא אליה הבייתה…

2. מזכרת

אם הנערה היא מסוג הנערות שמעריכות ואוהבות מזכרות ניתן ליצור בשבילה אלבום, מצגת, צילום, או ציור, אשר ישמש כמזכרת שתישאר אצלה שנים רבות. תוכלו ליצור עבורה יצירה כזו אשר תזכיר לה ימים יפים בעבר שלה או תהווה מזכרת מחוויה משותפת שעברתם ביחד איתה. בכלל זה ניתן להזמין אותה לטיול משותף אשר יהווה את המזכרת עצמה. במקרה שכזה צריך רק לזכור לתעד את הטיול בכמה שיותר תמונות ולהעשיר אותו בחוויות מיוחדות באמת…

3. חפץ/ גאג'ט

יש נערות אשר יעריכו קבלת מתנה פיזית כל שהיא שחלמו לקבל לבת המצווה שלהן. זה יכול להיות טלפון נייד, משחק מחשב מסויים או גאג'טים אחרים, וזה יכול להיות כל חפץ שהוא שאינו קשור לעולם האלקטרוניקה והמחשבים בכלל, הכל לפי תחומי העניין שלה. בשביל לבחור מתנה מוצלחת שכזאת ולא לפספס ולקנות משהו שגם יעלה לכם במאמץ כספי וגן לא יזכה לתגובה המיוחלת, ניתן לתשאל בני משפחה קרובים לגבי משאלות שהנערה הביעה בתקופה האחרונה, או פשוט להיות חלק ממקורביה אשר כבר מכירים אותה טוב בעצמכם.

4. כסף

באפשרות הזאת לא ניתן לפספס כמעט. כסף מהווה מתנה מקובלת אשר מתקבלת תמיד בברכה על ידי הנערה שחוגגת בת מצווה וכן בעיני הוריה אשר בדרך כלל מממנים את האירוע מכיסם. אם חשוב לכם, ניתן לציין ולשאול את ההורים של בת המצווה האם חלק מהכסף של האירוע מועבר גם אל נערת בת המצווה בכדי שתוכל לבחור לה מתנה ראויה לפי בחירתה, או שכל הכסף יועבר ישירות אל בעל אולם האירועים לשם כיסוי ההוצאות של האירוע, ואז בעצם המסיבה עצמה תהווה את המתנה שאותה תקבל נערת בת המצווה.

לסיכום, בכתבה זו קיבלתם סקירה של המתנות הנפוצות ביותר שאותם נהוג לתת בתור מתנה לבת מצווה, וגם את השיקולים אשר מובילים לבחירת המתנה הנכונה עבור נערת המצווה.

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!