מקום לבת מצווה בצפון

ישנם הרבה מקומות שבהם אפשר לחגוג בת מצווה, אבל אין הרבה מקומות שהם מיוחדים באמת. בעת בחירת המקום שבו תרצו לחגוג אירוע כמו בת מצווה שלכם צריך להיות שילוב של כמה מרכיבים קסומים שיתרמו להצלחת האירוע בכללותו. להמשך קריאה אודות מקום לבת מצווה…

ידוע שבצפון קיימים מקומות מאוד יפים של טבע ופריחה ירוקה פרחים בכל הצבעים, והרגשה נהדרת של חופש. בת מצווה היא גם הזדמנות מצויינת לתת לאורחים שלכם הרגשה של מיני חופשה או לפחות טיול למקום קסום. בעת תכנון חגיגת הבת מצווה שלכם כדאי שתחשבו על כמה אפשרויות שיכולות לעזור לכם לבחור את המקום המתאים לכם ביותר.

בחירת מקום לבת מצווה בצפון

  1. גן אירועים

רוב גני האירועים הם רחבי ידיים ואילו כמות המוזמנים בבת מצווה היא בדרך כלל של חגיגה קטנה. זו בדיוק הסיבה שאם חשבתם לחגוג בת מצווה בגן אירועים אז כדאי שתחשבו שוב. אם תחשבו לרגע על אופי השולט של רוב האורחים שלכם שהם בוודאי ילדים ונוער, תוכלו להתאכזב לגלות שבעת המסיבה הם נוטים להתבודד בפינות הישיבה הרבות שקיימות ברוב גני האירועים. מסיבה זו גן אירועים פחות מומלץ לפי ראות עינינו אשר מתרכזות בשמחת נערת הבת מצווה כמטרה הגבוהה ביותר.

2. מקום בטבע

אם החלטתם להיות טרנדיים ולנדוד אל פסגה של הר או לערוך את בת המצווה שלכם על חוף הים, תוכלו לגלות שבמקום נושבות רוחות קרות או חמות, שפרט לאי הנוחות שבטמפרטורה הלא מתאימה, גם מעיפה לכיוונכם חול או מעיפה לכם את סידורי הפרחים והמפות שעליהם שקדתם זמן רב. לכן לא כדאי להשאיר את היופי של אירוע בת המצווה החד פעמית שלכם למזל, ולבחור במקום יותר סולידי שלא מזמן הפתעות. חיסרון נוסף הוא בכך שיתכן שעקב תנאי שטח קשים במקום האירוע או בדרך הגישה אליו חלק מהאורחים שהזמנתם לא יוכל להגיע עקב מוגבלות ביכולת ההתאמה שלו לתנאים של שטח לא מעובד, וחבל.

3. אולם אירועים

אולם אירועים קטן או בינוני הוא המקום המועדף לחגיגת בת מצווה מוצלחת. ישנן כמה סיבות לכך: אולם מסיבות קטן מתאים בדרך כלל לרוב חגיגות בת המצווה שגם ככה מגיע אליהן מספר צנוע של מוזמנים עד 250 איש. אולם לבת מצווה יכול לספק לכם תנאי תאורה וטמפרטורה אופטימליים, עיצוב לפי רצונכם שלא יתקלקל במהלך האירוע, ופרישה נוחה של זירת המסיבה, של השולחנות, ושל המקום להצגת הופעה שתבחרו להביא.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בביסטרו דה כרמל- בית אירועים שנשמרים בזכרון, אשר נמצא בתוך יקב קסום בזכרון יעקב, בדיוק באמצע הדרך בכדי להזמין אליו בנוחות את האורחים שלכם מצפון הארץ ומדרומה.

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!