מקום לברית מילה בצפון

אין ספק שבבואכם לקבוע מקום לחגיגת ברית מילה עליכם לקחת בחשבון מרכיבים שחשובים להתאמת המקום לצרכי האירוע המיוחד הזה. בבית האירועים של ביסטרו דה כרמל תוכלו לגלות שחשבנו בדיוק על כל הדברים שיהפכו את האירוע שלכם למושלם.

ההתאמות שחשובות בבחירת מקום לברית מילה

גודל האולם- בית האירועים שלנו מכיל אולם קטן שמתאים לעד 250 חוגגים ולא יותר. מקום קטן לחגיגת ברית מילה מהווה יתרון עצום, כאשר בו מוקדש כל המקום לעריכת החגיגה שלכם בלבד, וללא הפרעות חיצוניות. היתרון במקום קטן הוא בכך שהאולם מכיל בדיוק את כמות האורחים שבדרך כלל מגיעים לברית מילה או לבריתה, ומכם נמנעת אי הנעימות שבראיית החללים הריקים שנשארים ברוב המקרים באולם שגדול מידי לחגיגת אירוע שכזה.

מקום סגור- מסעדת אירועים או אולם שנסגר במיוחד עבור האירוע שלכם היא המקום האידאלי גם עבור התינוק שלכם. זאת משום שבניגוד לאירועים שנחגגים במקומות פתוחים כגני אירועים, באולם קטן וסגור התינוק שלכם מוגן ואינו חשוף לקור רוח יתושים או ולרעש ואור חזק שמציקים לו.

סביבה היגיינית ואסתטית-  בבית האירועים שלנו תגלו עד כמה חשוב לקבל סביבה שכזאת, ועד כמה חשוב להקפיד עליה. אצלנו תוכל האם הטרייה לטפל בתינוק בסביבה שתומכת ומותאמת בדיוק לצרכיו. במסגרת זו תוכלו ליהנות מפינת החתלה היגיינית ומפינת הנקה אסתטית לטובת המשך שלוותו של התינוק שלכם באירוע.

עיצוב המבנה- כל אירוע דורש עיצוב מיוחד בסגנון שמתאים לו. כך בביסטרו דה כרמל תוכלו לקבל עיצוב מיוחד שמותאם לאירוע של בריתה או ברית מילה, ושר יכלול את כל המרכיבים והמאפיינים שמיוחדים לאירוע. לדוגמא: עיצוב שולחנות מסביב, מיקום מרכזי לעריכת הטקס עצמו, בימה ומקום מיוחד לשמירת כלי הרב או המוהל, כיסא מיוחד לאם או ל"סנדק" שאוחזים בתינוק בעת הטקס, וסידורי ברכות מיוחדים לפי בקשתכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולחלוק אתנו בקשות ורעיונות נוספים שחשובים לכם בעת חגיגת ברית או בריתה, ומבטיחים שנעשה את הכל בכדי שתוכלו ליהנות מהחגיגה שלכם בראש שקט וללא דאגות צדדיות.

 

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!