כנסים בצפון

בחירת מקום לכנס

אם חשבתם על ארגון כנסים בצפון, תרצו להכיר את ביסטרו דה כרמל, כאן תוכלו להתרווח בכיסאותיכם ולעסוק בתחום המקצועי החשוב באמת, ולתת לנו לפתור לכם את כל הבעיות הלוגיסטיות שבהפקת האירוע תוך קבלת שירות איכותי ומיוחד. לשם ארגון כנס בצפון תיאלצו לטרוח בחיפושים רבים למקום שהוא מיוחד מעבר לאולם קר ומשמים שבו ניתן רק להעביר מצגת ולכבד את האורחים שהגיעו מרחוק רק במעט נשנושים וקפה בכוסות פלסטיק. עריכת כנסים בצפון בביסטרו דה כרמל תשווה לכנס נופך מיוחד שאף יתרום לזכירת התוכן שהועבר באירוע שיתרום לסיכויים ליישם את מה שנלמד.

את הכנס ניתן לעצב בצורה מיוחדת ולשוות לו אווירה בלתי נשכחת שתיזכר היטב בראשם ובייחוד ברגשותיהם של העובדים. כמובן שבתור בעל החברה אתה תקבע איך ייראה הכנס שתרצה לארגן,  ולכן תוכל לחילופין לבחור לקחת את העובדים שלך לארוחה עסקית במסעדה שמתחת לבניין ומיד אחר כך להמשיך בסבב ההרצאות בחדר הישיבות הגדול שבמשרדים שלכם… אבל אם תרצה לשוות לכנס שלכם ערך מיוחד, אנו ממליצים לך לערוך את הכנס כמו שצריך כבר מההתחלה.

ארגון הכנס

ארגון כנס דורש הרבה תכנון ומחשבה מוקדמים, אשר ישפיעו באופן ישיר על התוצרים שתרצו להפיק מעריכתו. ההשקעה בתכנון כנס היא רבה וכוללת הרבה מרכיבים:

תכנון הנושא המרכזי שבו יעסוק הכנס

תכנון הרצאת מבוא מרכזית שתועבר על ידי המארגן הראשי של הכנס

תכנון תתי הנושאים שיועברו על ידי מרצים אורחים או על ידי חלק מעובדי החברה

המסרים והתובנות שתרצו להעביר ובאמצעותן לשדרג ולשפר את התפקוד של אנשי הצוות שלכם בעקבות הכנס לעומת הזמן שקדם לו, כמו לדוגמא: הנחלת רעיון להטמעת שינויים ארגוניים או מבניים בחברה, שיטות עבודה חדשות, ועוד.

אם כך, עבודה רבה מונחת לפניכם בתחום התכנון המקצועי, שהוא בעצם הכי חשוב, אז למה לכם לשבור את הראש גם בתכנון ההפקה הלוגיסטית עצמה?

בביסטרו דה כרמל תוכלו להוריד לכם מעל לראש את כל הדאגות הלוגיסטיות להפקה המעשית שכרוכה בהתאמת המקום לדרישות ההתכנסות של העובדים. המיקום של בית האירועים ביסטרו דה כרמל הוא בדיוק באמצע הדרך בין צפון לדרום, נגיש ונוח לבאים באמצעי תחבורה שונים. בנוסף, תוכלו לקבל אצלנו ייעוץ והמלצות ע"י צוות מקצועי לאור הניסיון שלנו בארגון כנסים בצפון אשר יתאים לדרישותיכם מבחינת גודל המקום, עיצוב נוח ומיוחד, ובתקציב סביר. צרו קשר וקבלו הצעה לכנס מיוחד שייזכר עוד זמן רב לאחר התרחשותו.

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!