חינה בצפון

חינה בצפון I חינה באזור חיפה

רוצים לערוך חינה בצפון? או למצוא מקום לחינה באזור חיפה על הכרמל? גלו מקום קסום שמחכה להפתיע אתכם על הכרמל…

עוד לפני החתונה נהוג לערוך טקס אירוסין. טקס החינה הידוע כטקס האירוסין המרוקאי או התימני, הוא בעצם חגיגת אירוסין מסורתית אשר באה לבטא את לקיחת המחויבות של החתן והכלה המיועדים להינשא אחד כלפי השנייה, קבל עם ועדה. בעדות אלו ובעדות שונות נוספות ממוצא מזרחי אוריינטלי נהוג שלא לוותר על טקס החינה, אשר נחגג ברוב פאר והדר, מלווה במוסיקה שמחה ובלבוש מסורתי.

אצלנו בביסטרו דה כרמל תוכלו לזכות את עצמכם ואת האורחים שלכם במסיבת חינה כזו מיוחדת שעוד לא הייתה אצל אף אחד מהמקורבים שלכם. כך שאם עד כה חיפשתם מקום לחינה באזור חיפה או מקום לחינה בכרמל, הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם.

מה תוכלו לקבל בחגיגת חינה בצפון?

עיצוב לחינה-

באווירה של היקב הישן שלנו נצטרך להוסיף אך מעט לעיצוב תפאורה של חינה כאילו שהיא נערכת בהיכל של ארמון מרוקאי קדום. קירות האבן העתיקים ותאורת הלפידים העמומה יקנו לאירוע שלכם אווירה קסומה ורומנטית במיוחד שבה תוכלו לשאת את נדריכם אחד כלפי השני.

תפריט לחינה-

השף וצוות הטבחים שלנו מומחים בהכנת קינוחים ומתוקים לחינה, ולכם כל שנותר הוא לבחור ולהזמין דרכנו את התפריט שתרצו להזמין. בנוסף, תוכלו ליהנות מתפריט מסעדת הבשרים ויין העשירה שקיימת אצלנו לצד הממתקים והקינוחים המפנקים.

מוסיקה לחינה-

אצלנו תוכלו להזמין כל סוג של מוסיקה לחינה כאירוע מיוחד ואותנטי, בייעוץ עם הדי-ג'יי שלנו שיעזור לכם לבחור את השירים שאתם אוהבים.

צילום לחינה-

כל אירוע אינו שלם ללא צילום שיתעד את האירוע ויעצים את חוויית הזכרון שלכם מהחגיגה. צילום לחינה שתקבלו מצלם האירועים שלנו יקפיד להדגיש את הלבוש והכלים המסורתיים שבהם תעשו שימוש במהלך האירוע מבלי לפספס את הצבעים העזים וברזולוציה גבוהה שתחמיא לכם.

תכנון חינה-

אנשי הצוות שלנו מומחים בייעוץ לתפירת אירועים לפי הזמנה אישית. ולכן גם בתכנון חינה תוכלו לקבל שלל טיפים שיעצימו את ההנאה שלכם מאירוע של חינה באזור חיפה על הכרמל.

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!