בריתה בצפון

מזל טוב ! תינוקת חדשה נולדה והשמחה רבה. במקביל להתאוששות מהלידה וההכנות שכרוכות בארגון הבית, כדאי ורצוי להירגע, לנשום קצת אוויר, ולהקדיש מועד מיוחד לחגיגת הופעת התינוקת החדשה, התוספת שתשפיע על חייכם מהיום והלאה כמשפחה מאושרת ומאוחדת. אצלנו, בביסטרו דה כרמל, יודעים להעריך אירוע מיוחד כזה ולכן נספר לכם איך תוכלו לערוך אצלנו אירוע מיוחד של בריתה בצפון. לקרוא עוד…

עם השוויון בין המינים התפתח גם השוויון בזכות לחגוג, ובמקרה שמדובר בהולדת בת אולי נוסקת זכות השמחה אף יותר כסימן לבאות… J בימים עברו שבהם תינוקות בנות נחשבו ל"פחות" שוות, היה מקובל לחגוג אירוע מכובד רק אם נולד בן ונדרש לערוך טקס ברית מילה. כיום בעולמנו המודרני, נראה שאנשים רק מחפשים סיבות לחגוג, וכך כחלק מנוף האירועים התפתחה מסיבת הולדת הבת, הלא היא הבריתה.  כל הכיף שבחגיגת בריתה הוא בכך שהמשפחה המאושרת זוכה לחגוג את אירוע הולדת התינוקת החדשה וקבלתה אל המשפחה המתרחבת, מבלי הצורך הלא פשוט שמרתיע כל אמא יהודייה שמשתתפת בברית של בנה הזכר לחוות את כאב תינוקה.

לקראת חגיגת הבריתה פוצחת היולדת הטרייה ושאר בנות המשפחה המורחבת במסע קניות של שמלמלות לבנבנות, סרטים ומינים שונים של קישוטי שיער חמודים, כל זה לכבוד הלבשת הנסיכה הקטנה שאך נולדה במועד מסיבתה. במסגרת מסע הקניות מככב כמובן הצורך לבחור בנחת אולם או מסעדת אירועים אשר ישמש לעריכת המסיבה הקטנה בחיק המשפחה הצוהלת. בניגוד לברית, כאן לא צריך למהר, ולא צריך גם להתפשר עקב כך. היתרון הבולט שעריכת בריתה לעומת ברית אשר חייבת להיערך על פי המסורת בדיוק ביום השמיני שלאחר הלידה.

אולמות אירועים רבים ישמחו להתחרות על הזכות לארח אתכם ההורים המאושרים בחגיגת הבריתה של ילדתכם החדשה, אך לא לכולם יש אפשרות להציע את הקסם המיוחד של מסעדת הביסטרו שלנו. כמובן שתוכלו להתפשר ולבחור אולם השמחות פשוט שקושט בפריטים מאולצים מהרמה הנמוכה ביותר, אך זה כבר תלוי בסדר העדיפויות ובחשיבות שתרצו להעניק לאירוע שלכם. כאן בביסטרו דה כרמל תוכלו ליהנות ממקום קסום ואינטימי בבניין היסטורי בעל אופי וסיפור מיוחד משלו שמתאים יותר לסיפורי אגדות. אולם המסיבות שלנו יכול להכיל את כל האורחים שלכם ועד 250 איש, וכל זאת במיקום מרכזי ושקט שנמצא בנוחות מירבית שבין הצפון לבין דרום הארץ- בליבה של זכרון יעקב בסמוך לשרון ואל מול נופי הכרמל היפים. בנוסף לאווירה הקסומה, המקום שלנו הוא אידאלי מבחינת גודלו והעיצוב המיוחד שלו, ונרשה עצמו לומר שלדעתנו הוא המקום שבו תשמח לגלות כל נסיכה בעתיד שערכו לה את הנשף הראשון בחייה.

אנו אנשי צוות ביסטרו, נקשיב לחלומות שלכם ההורים ונעשה את המיטב בכדי להגשימם בשמחה אמתית ובחיוך לשירותכם. אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם ממסיבת בריתה מיוחדת שתיערך בסגנון האישי שאותו תבחרו על פי העדפותיכם.

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!