אירועים משפחתיים בצפון

כאשר רובנו חושבים על אירועים משפחתיים, מיד צפות ועולות במוחנו תמונות של אירועים גדולים ומשמעותיים שנחגגים בכל משפחה נורמטיבית, כמו חתונה, ברית מילה, בריתה להולדת תינוקת חדשה, בר מצווה או בת מצווה, וכדומה. אך אם נעמיק ונחשוב על אירועים נוספים שמשמחים אותנו ושנרצה לציין אותם בחגיגה מיוחדת, נוכל למצוא כאלו למכביר.

אירועים משפחתיים כאלו יכולים להיות:

חגיגת חינה לחתן ולכלה המיועדים,

שבת חתן

מישתה פורים או סעודת מצווה אחרת

חגיגת יום הולדת לאחד מבני המשפחה

יום נישואין, חתונת כסף, או חתונת זהב

חגיגת הצלחה אישית או עסקית של אחד מבני המשפחה

ועוד רעיונות רבים וטובים למסיבות שאותן ניתן לציין באירוע משפחתי קטן

 

בחלק מהמקרים המשפחה תעדיף לחגוג אירוע משפחתי שקטן יותר ב"חשיבותו" מהאירועים המשפחתיים הנוצצים שתוארו בפסקה הקודמת, אך לפעמים המשפחה תחליט דווקא להקדיש תשומת לב מיוחדת לאירוע משמח לא פחות, גם אם קטן יותר בהיקפו כאירוע מיוחד שבו רוצים לשנות את הסביבה השגרתית של הבית או החצר, ולצאת לחגוג באווירה מיוחדת במסעדה שמתמחה באירועים משפחתיים קטנים. כזה הוא בדיוק בית האירועים של ביסטרו דה כרמל שנותן לכם את המענה המדויק לאירוע יפה ומעוצב באווירה קסומה בתוך יקב היסטורי בזכרון יעקב. מיקומו של האירוע ינסוך בשמחה תמהיל מיוחד של ישן וחדש, בניחוח היסטורי של אירועים משפחתיים שנערכו בו לאורך דורות רבים של משפחות ששמחו לחגוג אירועים מיוחדים כמו שלכם.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהחוויה ומהמקום שלו תזכו בביסטרו דה כרמל ולקבל ייעוץ לתכנון מסיבה שתענה על האופי והסגנון האישי שלכם.

Call Now Button

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!